Až se jaro zeptá…

 

S blížícím se jarem přichází i čas, kdy shodíme těžké zimní kabáty, sundáme tlusté vrstvy zimního oblečení a začneme si užívat teplých slunečních dní v lehkých šatech. Buďte na něj připravení a s formováním postavy začněte již nyní. Nemusí jít o žádné drastické diety, ba právě naopak. Stačí začít s lehkou stravou, kterou skvěle doplní energeticky nabité ovocné a zeleninové nápoje, na které je smootie mixér Blend Express Family značky Morphy Richards expert.

 

 

 

 

 

 

 

Morphy Richards Blend Express Family představuje snadnou cestu ke zdraví. Připravit v něm lze smoothie plné vitamínů a vlákniny, stejně jako nejrozmanitější koktejly, které po zimě pomohou třeba i s detoxikací organismu. Mixér s výkonem 300 W je vybaven nerezovým nožem se čtyřmi čepelemi, které zvládnou i drcení ledu, dvěma rychlostmi mixování a pulzní volbou. Stabilitu přístroje na kuchyňské lince zaručují nožičky s protiskluzovou úpravou.

Součástí mixéru Blend Express Family jsou čtyři nádoby na smoothie. Dva poháry o velikosti 750ml, dva o velikosti 500ml. Jejich víčka jsou navíc uzpůsobena k pití na cestách a vybavena otvorem pro brčko. Doplňte svou energii se smoothie mixérem značky Morphy Richards, zvyšte přísun vitamínů a vlákniny, zredukujte svou váhu a zvyšte psychickou soustředěnost. A především si díky němu užijte jarní období bez obav.   

Děkujeme za článek deníku Metro!